Hakkımızda

Medeniyetin çok değişik tariflerini yapmak mümkünse de medeniyeti, tarihi değerlere sahip çıkmaktır şeklinde tanımlamak bu tariflere bir başka güzellik katacaktır.

Biz Pay Mezat olarak, nümismatik dünyasına gönül vermiş genç bir şirketiz. Faaliyet alanımızı; nümismatik , filateli ve efemera, madalya, madalyon, hat, berat, nişan ve diğer antika objeler olarak tanımlayabiliriz. Bu alanlarda siz değerli kolleksiyonerlerimiz için düzenleyeceğimiz mezatlar ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

İlkelerimizi;  kaliteli hizmet, güvenilirlik, şeffaflık kavramları ve nümismatiğe olan bağımız ile izah etmek mümkündür.

Koleksiyon yapanların topladıkları koleksiyon malzemelerini büyük emek ve fedakarlıklar karşılığında elde ettikleri düşünülebilir. Koleksiyonerler, koleksiyon yapmakla, hem kendi şahsi tatminlerini sağlayan, hem de topladıkları malzemeleri çok iyi bir şekilde muhafaza ederek gelecek nesillere intikal ettiren, ileri görüşlü ve özverili kimselerdir.

Pay Mezat ekibi olarak çıktığımız bu yolda amacımız koleksiyonerlere başta Osmanlı ve Cumhuriyet dönemleri ile Dünya paralarına ait nümismatik, filateli, efemera, madalya, madalyon,ferman, hat, berat, nişan ve diğer antika objeler gibi materyallerin teminini sağlamaktır.

Değerlendirmek istediğiniz ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,

PAY MEZAT EKİBİ

e-mail: info@paymezat.com

Cep: +90 530 038 06 00

Banka Bilgileri

Aslı Korur Mimioğlu 

TÜRKİYE HALK BANKASI

IBAN: TR96 0001 2009 7530 0009 0008 70